MS Capital

MS CAPITAL - український холдинг,
що поєднує підприємства різних галузей економіки, кожне з яких займає лідерські позиції в своїх сегментах.

Свою місію ми вбачаємо у створенні найкращого кінцевого продукту в сфері. Для цього створили сучасні виробничі ланцюги, які відповідають найвищим світовим стандартам та постійно підвищуємо технологічність вироблених в Україні продуктів.

«Щоденна праця та бажання створити найкращий кінцевий продукт в своєму сегменті є запорукою успіху MS|Capital»

- Максим Шкіль.
Всі компанії холдингу створені мною з нуля. Компанії зараз мають найсучасніші матеріально-технічні бази, потужні професійні команди та займають лідерські позиції у своїх сферах. Цього не можливо було б досягти, якби люди не були об’єднані однією ідеєю та філософією.

Місія

В основі нашого успіху — люди та найсучасніша матеріально-технічна база

Компанії холдингу забезпечують гідні зарплати, працюють прозоро та є соціально-відповідальними. 

Підприємства проходять щорічний аудит фінансової звітності за міжнародними стандартами, є бюджетоутворюючими у регіонах присутності та завжди вчасно сплачують податки.  

They are members of public and business associations, including the American Chamber of Commerce, the European Business Association, the Federation of Employers of Ukraine, and take a proactive position in improving the conditions of doing and developing business in Ukraine.

Цінності: чесність, надійність, відповідальність

Компанії MS|Capital в числі бюджетоутворюючих підприємств у регіонах присутності, співпрацюють з місцевими громадами та реалізують спільні ініціативи.

КОМПАНІЇ MS|CAPITAL НАПОВНЮЮТЬ БЮДЖЕТ У РЕГІОНАХ ПРИСУТНОСТІ, СПІВПРАЦЮЮТЬ З МІСЦЕВИМИ ГРОМАДАМИ ТА РЕАЛІЗУЮТЬ СПІЛЬНІ ІНІЦІАТИВИ

Компанії MS|Capital відповідально ставляться до довкілля й турбуються про якість життя українців. 

Виробничі бази, заводи, техніка та устаткування виготовлені за міжнародними стандартами якості, енергоефективності та відповідають всім екологічним вимогам, як вітчизняним, так і європейським.

MS|Capital веде благодійну та спонсорську діяльність як самостійно, так і в партнерстві з іншими організаціями та компаніями.

Компанії холдингу реалізують програми підтримки освітніх закладів, стипендіальні, а також програми стажування і професійного розвитку співробітників.

Підприємства проходять щорічний аудит фінансової звітності за міжнародними стандартами, є бюджетоутворюючими у регіонах присутності та вчасно сплачують податки.

Принципи: лідерство, інновації, якість

MS|Capital це:

Команда кваліфікованих співробітників, професіоналізм якої ґрунтується на досвіді, глибоких знаннях та безперервному процесі освіти;

інноваційна та сучасна матеріально-технічна база, яка відповідає найвищим стандартам та дозволяє займати лідерські позиції в своїх сегментах;

висока ефективність та екологічність виробничих ланцюгів, які в поєднанні з використанням сучасних технологій та контролем якості всіх процесів дають найкращий кінцевий продукт

Історія:

MS|Capital засновано Максимом Шкілем у 2019 році для ефективного управління активами групи компаній. 

MS|Capital об'єднав в єдину систему підприємства, які сьогодні займають лідерські позиції в своїх сегментах, свого часу всі вони були створені з нуля.

До складу увійшли: «Бехівський гранітний кар’єр», «Перша Логістична Компанія», Ауді Центр Одеса, «Автострада», «Прилуцька Аграрна Компанія».

© 2023. MS Capital. Всі права захищені.
м. Вінниця, вул. Праведників світу, 4-А, офіс 415