MS Capital

"ЩОДЕННА ПРАЦЯ ТА БАЖАННЯ СТВОРИТИ НАЙКРАЩИЙ КІНЦЕВИЙ ПРОДУКТ В СВОЄМУ СЕГМЕНТІ Є ЗАПОРУКОЮ УСПІХУ MS|CAPITAL"

- Максим Шкіль
Всі компанії холдингу створені Максимом Шкілем з нуля

Компанії мають найсучасніші матеріально-технічні бази, потужні професійні команди та займають лідерські позиції у своїх сферах.

"Сьогодні всі ми об'єднані однією великою надметою - Перемогою України, тому понад 1,37 млрд грн направив на допомогу підрозділам ЗСУ. З початку великої війни MS Capital сплатив понад 2,5 млрд грн податків. Ми зберегли тисячі робочих місць, щоденно виконуємо завдання, пов’язані з підвищенням обороноздатності країни. Усе це – наш внесок у майбутню Перемогу”

Команда MS Capital – це велика родина, у якій ми спільно розділяємо успіхи і приймаємо виклики.

MS|CAPITAL ЗАСНОВАНО МАКСИМОМ ШКІЛЕМ ДЛЯ ЕФЕКТИВНОГО УПРАВЛІННЯ АКТИВАМИ ГРУПИ КОМПАНІЙ

Холдинг об'єднав в єдину систему підприємства, які займають передові позиції в своїх сегментах.

До складу MS Capital входять: «Бехівський гранітний кар’єр», «Перша Логістична Компанія», Ауді Центр Одеса, «Автострада», «Прилуцька Аграрна Компанія».

Максим Шкіль — український підприємець, засновник та CEO холдингу MS Capital.

 

Народився 19 серпня 1983 року у Львові. У підприємця три вищі освіти, ступінь кандидата юридичних наук.

Усі компанії створені власником із нуля. Сьогодні вони мають потужні матеріально-технічні бази, сильні професійні команди і є одними з лідерів у своїх сферах. Компанії забезпечують понад 6 000 робочих місць по всій країні, щорічно сплачують понад 1 млрд гривень податків та проходять фінансовий аудит за міжнародними стандартами.

 У 2006 році Максим Шкіль розпочав свій бізнес із заснування та запуску роботи Бехівського гранітного кар'єру спільно з іноземними інвесторами. В основні фонди підприємства у наступні роки було вкладено понад 20 млн євро, що посилило його позицію на ринку. Реалізовано інвестиційну програму, в результаті якої оновлено парк спеціалізованої кар'єрної техніки та матеріально-технічну базу. Сьогодні БГК — один із лідерів із виробництва якісної щебеневої продукції. Кар'єр виробляє понад 2 млн тонн готового продукту на рік і відвантажує понад 100 вагонів на добу.

У 2011 році підприємець заснував «Першу логістичну компанію», яка спеціалізується на перевезенні зерна залізничним транспортом. Компанія володіє власним парком вагонів із понад 1000 одиниць, зокрема інноваційними вагонами-хоперами та напіввагонами. Сьогодні ПЛК займає провідні позиції на ринку перевезень зернових культур в Україні, має представництва у всіх регіонах. Серед партнерів Першої логістичної — найбільші трейдери України.

У 2015 році Максим Шкіль набув корпоративних прав компанії «Audi Центр Одеса Південь». Через рік побудовано та введено в експлуатацію найбільший в Україні дилерський центр Audi, який також став першим дилерським центром у концепції Audi Sport. Центр займає 25% ринку серед дилерів Audi в Україні.

У 2016 році підприємець заснував Групу компаній «Автострада», яка є лідером інфраструктурного будівництва України. Autostrada спеціалізується на мостобудуванні, будівництві та ремонті доріг, промисловому будівництві.

Компанія має парк сучасної техніки від провідних світових виробників у складі 3 000 одиниць, а в команді працює понад 5 000 тисяч співробітників. Автострада має власні виробничі ланцюжки та здійснює замкнутий цикл виробництва. З перших днів заснування в компанії впроваджено європейську систему контроля якості на всіх етапах будівництва доріг та мостів: від матеріалів до супутньої інфраструктури.

У 2019 році Максим Шкіль створив холдинг «MS Capital» для ефективного управління групою компаній, серед яких підприємства сфери дорожньо-мостового будівництва, залізничної логістики, видобутку та переробки граніту, автомобільного та аграрного бізнесів.

У 2020 році холдинг засновує «Прилуцьку аграрну компанію» та інвестує кошти в купівлю елеватора та корпоративних прав компанії «Курс-Агро», яка займається вирощуванням сільськогосподарських культур у Полтавській та Чернігівській областях. Завдяки високопродуктивній організації процесів та сучасній техніці підприємства мають одні з найвищих показників урожайності в Україні.

Громадська діяльність

 

Максим Шкіль очолює Комітет з питань інфраструктури Федерації роботодавців України та бере активну участь у роботі бізнес-асоціацій.

Допомога ЗСУ

 

З початку повномасштабного вторгнення підприємець систематично допомагає Збройним Силам України. Станом на грудень 2023 року на допомогу ЗСУ виділено понад 1,2 млрд грн. Зокрема, на постійній основі забезпечуються потреби: сил логістики ЗСУ, Повітряного командування «Центр», 3-ї окремої штурмової бригади ЗСУ, 38-ї окремої бригади морської піхоти, 59 окремої мотопіхотної бригади, бригади НГУ Азов, бригади НГУ Хартія, патронатної служби Азова та  інших військових підрозділів.

Благодійність

 

Максим Шкіль вже понад 10 років займається благодійністю, допомагає дітям, які позбавлені батьківського піклування та опинилися у складних життєвих ситуаціях. Крім того, бізнесмен підтримує спортивні ініціативи у вільній боротьбі та  стронгмені.

Хобі

 

Серед спортивних захоплень підприємця тренування з боксу та кросфіту, а також більярд.

Сім'я

 

Максим Шкіль одружений, виховує двох доньок.

© 2024. MS Capital. Всі права захищені.
м. Київ, вул. Грушевського, 9Б