MS Capital

«Щоденна праця та бажання створити найкращий кінцевий продукт в своєму сегменті є запорукою успіху MS|Capital»

Максим Шкіль

Всі компанії холдингу створені мною з нуля. Компанії зараз мають найсучасніші матеріально-технічні бази, потужні професійні команди та займають лідерські позиції у своїх сферах. Цього не можливо було б досягти, якби люди не були об’єднані однією ідеєю та філософією.

 

Філософія мого бізнесу в тому, що успіх з’являється там, де правильні цілі, на досягнення яких докладаються надзусилля. 

Для мене та команди складнощі є етапом процесів і вони не можуть зупиняти на шляху до поставленої мети, спрямованої на створення найкращого продукту.

 

Команда MS|Capital – це велика родина, де кожен працівник може поспілкуватись як з менеджментом компаній, так і зі мною особисто, ми спільно розділяємо успіхи і приймаємо виклики. 

MS|Capital засновано Максимом Шкілем для ефективного управління активами групи компаній

Холдинг об'єднав в єдину систему підприємства, які сьогодні займають передові позиції в своїх сегментах, свого часу всі вони були створені з нуля.

До складу увійшли: «Бехівський гранітний кар’єр», «Перша Логістична Компанія», Ауді Центр Одеса, «Автострада», «Прилуцька Аграрна Компанія».

Бехівський гранітний кар’єр був повністю відбудований і перезапущений у 2006 році, нині це розвинуте сучасне підприємство, яке виробляє готову щебеневу продукцію унікальної міцності.

Заснована у 2011 році Перша Логістична Компанія протягом багатьох років поспіль займає лідерські позиції на ринку перевезень зерна залізничним транспортом в Україні.

«Audi Центр Одеса» лідер продажів автомобілів Audi в Україні. Це сучасний концептуальний комплекс формату Термінал, який відкрився у 2016 році і який з того часу посідає провідні позиції серед дилерів Audi на національному ринку. 

У 2016-му засновано компанію «Автострада», яка є одним із лідерів дорожньо-будівельної сфери, має найсучасніші виробничі бази, обладнання та техніку від провідних світових виробників і потужну професійну команду. З перших днів роботи в компанії запроваджено європейські стандарти якості.

У 2020-му створено «Прилуцьку Аграрну Компанію», яка займається вирощуванням, зберіганням та реалізацією сільськогосподарської продукції, до її складу входить підприємство з банком землі у 5 000 га.

Холдинг в цифрах

© 2023. MS Capital. Всі права захищені.
м. Вінниця, вул. Праведників світу, 4-А, офіс 415