MS Capital

Група компаній «Автострада» - один із лідерів дорожнього та мостового будівництва України

Автострада здійснює капітальний ремонт та будівництво доріг і мостів будь-якої складності.

Для цього має високопрофесійну команду фахівців у сфері дорожньо-мостового будівництва, потужну матеріально-технічну базу та власні виробничі ланцюги.

У компанії з першого дня заснування впроваджено контроль якості всіх етапів дорожнього та мостового будівництва: від матеріалів, високоякісного покриття і до супутньої інфраструктури. Це забезпечує унікальна Центральна та сертифіковані лабораторії на виробничих базах, які оснащені найсучаснішим обладнанням від Matest, Testing AG, HMP, Silverson, ULAB, RadialTec.

Автострада постійно інвестує кошти в придбання техніки та технології. Ремонтні та будівельні роботи здійснюються з використанням техніки від провідних світових виробників WIRTGEN, Vogele, Hamm, Mann, JCB, Caterpillar, Doosan та інших. 

Компанія має власні асфальтобетонні заводи, які можна перевезти і запустити на новій локації менше ніж за місяць, та виробничі бази. До яких входять потужності з виробництва мінерального порошку, залізобетонних виробів, мобільний бетонний завод, установки з виробництва бітумної емульсії та модифікації бітуму. 

Автострада несе повну відповідальність за якість дорожнього покриття, матеріали та технологію виконання робіт та дає гарантію на виконані роботи.

Компанія в цифрах

© 2023. MS Capital. Всі права захищені.
м. Вінниця, вул. Праведників світу, 4-А, офіс 415