MS Capital

Прилуцька Аграрна Компанія - сучасна агропромислова компанія, що займається вирощуванням, зберіганням та реалізацією сільськогосподарської продукції

«Прилуцька Аграрна Компанія», до складу якої входить ТОВ «Курс-Агро» – це агропромислові компанії, які займаються вирощуванням, зберіганням та реалізацією сільськогосподарської продукції.

ПАК має власний сучасний елеватор та склади зберігання, які розташовані у Полтавській та Чернігівській областях, що дозволяє надавати послуги зі зберігання сільськогосподарської продукції виробникам та зернотрейдерам.

Компанія проводить постійний контроль якості продукції, власна сертифікована лабораторія аналізує продукцію для визначення вологості, сміттєвої, олійної та зернової домішок, числа падіння, клейковини, білку та ін. Кожна партія проходить тест на ГМО.

Клієнтоорієнтованість, репутація та відповідальність роблять Прилуцьку Аграрну Компанію надійним партнером для провідних національних та міжнародних зернотрейдерів. Компанія співпрацює з Louis Dreyfus, CHS Україна, Kernel, Glencore, Cargill, Рамбурс, COFCO Agri Ukraine, Малтюроп Юкрейн, Королівським Смаком, ViOil, Ambar Export, Лебединським насіннєвим заводом, Окко Агро Трейд, Каіс та Державною продовольчою зерновою компанією України.

Завдяки професійній команді, високопродуктивній організації процесів, та сучасній техніці підприємство має один з найвищих показників врожайності вирощуваних культур.

© 2023. MS Capital. Всі права захищені.
м. Вінниця, вул. Праведників світу, 4-А, офіс 415