MS Capital

Автострада другий рік поспіль стала переможцем рейтингу сумлінних платників податків

Асоціація платників податків України оголосила результати рейтингу «Сумлінні платники податків – 2020». У номінації «Дорожнє будівництво» перемогу здобула Група компаній «Автострада». 

Асоціація платників податків України оголосила результати рейтингу «Сумлінні платники податків – 2020». У номінації «Дорожнє будівництво» перемогу здобула Група компаній «Автострада». Визначаючи переможців, Вища рейтингова комісія оцінювала, зокрема, повноту і своєчасність сплати податків та зборів, дотримання податкової дисципліни, кількість офіційно працевлаштованих осіб, участь у соціальних програмах і благодійних акціях тощо.

Зазначимо, що Група компаній «Автострада» є одним з найбільших платників податків у дорожньо-будівельній сфері. «Автострада» проходить щорічний аудит фінансової звітності за міжнародними стандартами, а прозоре ведення бізнесу і соціальна відповідальність є для нас ключовими пріоритетами.

«Прозоре ведення бізнесу, аудит фінансової звітності за міжнародними стандартами, високий рівень податкового навантаження, повна та своєчасна сплата усіх податків і зборів – це принципи, на яких базується робота компанії з перших днів її заснування. Приємно, коли такий підхід отримує схвальну оцінку від незалежних експертів. Сплачені податки – це інвестиція у країну і внесок у наше спільне майбутнє. Дякую Асоціації платників податків за важливу ініціативу і організацію рейтингу!» – прокоментував отримання нагороди засновник Групи компаній «Автострада» Максим Шкіль.

Цьогорічний рейтинг є ювілейним – АППУ визначає його вже 10 років. Основною метою рейтингу є посилення ролі та авторитету платника податків в житті країни та підвищення загальної культури сплати податків.

© 2024. MS Capital. Всі права захищені.
м. Київ, вул. Грушевського, 9Б