MS Capital

Компанії MS|Capital докладають максимум зусиль задля перемоги

Компанії холдингу MS|Capital докладають максимальних зусиль задля перемоги, відновлення, розвитку економіки та відбудови інфраструктури країни.

Розв'язана росією повномасштабна війна об'єднала Україну, як ніщо інше. Сьогодні не має сходу і заходу, центру і півдня - є єдина Країна. Всі українці згуртувались та роблять все можливе для пришвидшення перемоги.

Ми - не виключення. Компанії холдингу MS|Capital докладають максимальних зусиль задля перемоги, відновлення, розвитку економіки та відбудови інфраструктури країни.

Відновлюємо ключові дорожні об'єкти України, зокрема мости та "дороги життя", якими везуть гуманітарну допомогу, будматеріали, паливо в постраждалі області України й не тільки.

Стоїмо на сторожі продуктової безпеки - вирощуємо новий урожай. У цілодобовому режимі працюємо для того, щоб наші аграрії могли експортувати зернові культури. Опрацьовуємо нові потенційно привабливі шляхи та способи відвантаження запланованих до продажу обсягів зерна.

Ми обслуговуємо й ремонтуємо авто наших клієнтів й не тільки. 

Займаємось збором, розподілом та доставкою гуманітарної допомоги на базі нашого гумштабу, співпрацюємо з іншими. Допомагаємо ЗСУ транспортом, механізмами, устаткуванням та матеріалами. Підтримуємо наших працівників. 

Зараз всі компанії об’єднані, як ніколи та готові спільними силами вирішувати задачі будь-якої складності.

© 2024. MS Capital. Всі права захищені.
м. Київ, вул. Грушевського, 9Б