MS Capital

Підсумки роботи за 2023 рік від Першої Логістичної Компанії

За 2023 рік ПЛК перевезла 2 030 0000 тонн продукції, зокрема: 730 000 тонн зернових та 1 300 000 тонн інертних матеріалів. 

 

Після того, як країна-агресорка одноосібно припинила участь у зерновій угоді, ПЛК першою серед українських логістичних компаній почала доставляти зерно в порти великої Одеси. Звідки воно змогло рушити морем до світових покупців встановленим ЗСУ коридором, повертаючи валютну виручку до України та зміцнюючи національну економіку.

 

Крім того, минулого року Перша Логістична Компанія збільшувала перевезення інертних матеріалів, перевозячи понад 250 000 тонн в пікові місяці. Так ми забезпечували постачання необхідних матеріалів для відбудови інфраструктури по всій Україні. Щоб розвивати цей напрямок, ПЛК продовжила інвестувати у виробництво українських вагонів та впродовж року отримала 100 нових одиниць рухомого складу. Власний парк та розвинена залізнична інфраструктура дозволяє перевозити матеріали по всіх регіонах України. Туди, де вони найбільше потрібні.

 

Дякуємо кожному співробітнику за його внесок. Спільно працюємо заради одного на всіх новорічного бажання - перемоги України!

 

© 2024. MS Capital. Всі права захищені.
м. Київ, вул. Грушевського, 9Б